23. září se konají hned dvě akce!

Nováčci, pojďte s námi na výpravu! 23. září se koná výprava určená pro benjamínky, vlčata, světlušky a případně mladší skaut(k)y. Starší členové (tj. roveři, rangers a po domluvě případně skauti a skautky) pak mají možnost vytvořit tým a zúčastnit se ve stejný den soutěžě Českých drah Křížem krážem.

První podzimní oddílová výprava

Výprava je pro všechny, ale především pro světlušky, vlčata a benjamínky. Náročnost bude přizpůsobená benjamínkům.

Sraz: v 9:00 u klubovny

Návrat: ve 14:00 tamtéž

S sebou: vhodné dostatečně teplé oblečení a pevné boty, pláštěnka, zápisník, tužka, svačina, pití, šátek (kdo nemá skautský, může vzít jakýkoliv jiný).

Vedoucí akce: Hana Märzová – Bivojka (tel. 724066132)

Křížem krážem

Účast na soutěži ČD Křížem krážem (https://www.krizemkrazem.net/) pro rover(k)y a starší skaut(k)y.

Celodenní akce – podrobnosti dle domluvy v soutěžním týmu. V případě zájmu se domluvte se Šikulou.

Vedoucí akce: Matěj Zeman – Šikula (tel. 732259131)