Vzpoura mozků – 1. setkání skautů a skautek domažlického okresu 15. – 17. května

Kosmická loď Prometheus se vrací s hibernovanou posádkou po několika staletích zpět k Zemi. Místo přívětivé modré planety však posádku Prométhea vítá nepřátelská růžová atmosféra. Roboti převzali vládu nad zemí a lidstvo přežívá jen na několika málo ukrytých místech bez nejmenší šance roboty porazit… Přijeď na setkání skautů a skautek z domažlického okresu, přidej se k posádce vesmírné lodi Prométheus a pokus se zvrátit nešťastný osud lidstva! Čeká tě víkend plný zážitků, her a zábavy.

Kdy: pátek odpoledne 15. května – neděle odpoledne 17. května 2015 (časy budou upřesněny)
Kde: kemp Hájovna ve Kdyni – přespání ve stanech
Kdo: Světlušky, vlčata, skautky, skauti, (roveři a rangers jako servistým)
Stravování: pátek vlastní, sobota a neděle do oběda zajištěna
S sebou: Karimatka, spacák, ešus, hrneček, příbor, věci osobní hygieny, svítilna, potřeby na psaní, blok, vhodné oblečení a obuv do přírody, lahev na vodu, kroj, šátek, kosmický oblek (např. cedník na hlavu, alobalová čepice, triko – dle vlastní fantazie), (roveři a rangers místo obleku něco růžového – šátek, triko, bunda, kalhoty)

Cena: v závislosti na termínu registrace účastníka (do 1. 5. 2015 250 Kč; do 8. 5. 280 Kč,
do 13. 5. 350 Kč)
Registrace: registrujte se u vedoucího oddílu (Bivojka, tel.: 724 066 132, mail: hana.marzova@gmail.com) nebo u hlavního vedoucího akce (Břeťa, tel.:  728 934 856, mail: bkrejsa@skaut.cz) Doporučuji co nejdříve!

Platba: po domluvě s vedoucím oddílu osobně nebo ihned po registraci na účet okresní rady 225728887/0300 (do zprávy pro příjemce dejte jméno účastníka a do variabilního symbolu datum narození).

Registrace je závazná a peníze není možné z organizačních důvodů při odhlášení vrátit!