Halloween 3. – 5. listopadu v Domažlicích a Staňkově

(okresní akce vhodná pro všechny od 7 do 15 let)
V pátek proběhne v domažlickém kině promítání filmu Skauti bez lilie (určené i pro širokou veřejnost), kterého se s dětmi zúčastníme. Po filmu přespíme v domažlických klubovnách a druhý den se přesuneme do Staňkova, kde večer od 17:00 proběhne strašidelná stezka. Přespání bude zajištěno ve škole ve Staňkově. V ceně akce je započten pronájem školy, materiál na akci, jídlo a cesta z Domažlic do Staňkova. Cestu ze Staňkova zpět už si platí sami účastníci.

Sraz: v 17:00 v Domažlicích u klubovny
Návrat: ve 14:20 do Domažlic na hlavní vlakové nádraží
S sebou: spacák, karimatku, vhodné oblečení do jakéhokoliv počasí, psací potřeby, hygienické potřeby, hrneček, jídlo na páteční večer, přezůvky, skautský kroj, 20 Kč na zpáteční cestu vlakem.

Pro přihlášení je nutné do 29. 10. uhradit na účet č. 2965199043/0800 poplatek za akci 250 Kč. Do poznámky k platbě uveďte prosím jméno a příjmení účastníka a k tomu „Domažlice“. Alternativně je možné peníze přinést vedoucímu akce na schůzky nebo v obálce se jménem na adresu Spálená 163 Domažlice do pátku 27. 10.

Vedoucí akce za oddíl Bazilišků: Břetislav Krejsa (breta@bazilisci.skauting.cz; 728 934 856)