Setkání skautů na Otavě

Ahoj Všem,

blíží se velmi zajímavá akce – Setkání skautů na Otavě. Protože jsme bohužel neobdrželi dřív žádné informace, tak je publikuji na stránkách až teď. Do pátku 21. 3. bychom potřebovali vědět, jestli máš zájem zúčastnit se (případně i jestli ho nemáš – budeme vědět, že sis zprávu přečetl). Vyplň prosím formulář dole na stránce.

Jedná se o víkendovou akci, která má v Horažďovicích tradici již 18 let. Celý víkend je tematicky koncipovaný – letošním tématem jsou „Země koruny české“ (v posledních letech Rychlé šípy, Western, Mafie, …). V pátek se odehraje večerní hra po stanovištích ve městě, v sobotu bojová hra a divadlo a program zakončí slavnostní táborák.

KDY: 4.–6. dubna 2014, ubytování od 17.00, odjezd s úklidem do 12.00
KDE: Horažďovice
POPLATEK: 100 Kč za každou osobu
UBYTOVÁNÍ: ve třídách družiny
STRAVOVÁNÍ: stravování není zajištěno, ve škole bude k dispozici šťáva, 2 rychlovarné konvice, dvouplotýnkový vařič
VĚK: 7 let (respektive musí zvládnout být ve skupině cizích lidí, běhat po městě, noční hru) -16 let (10 nejstarších => kapitáni)

VEDOUCÍ A ROVEŘI
Shání se minimálně jeden doprovod (18+), který bude s dětmi po celou dobu akce a pak samozřejmě další dobrovolníci, kteří chtějí pomoci s organizací celé akce.

CO S SEBOU: spacák, karimatka, jídlo, pití (pitná voda k dispozici), kytary a další nástroje k ohni

PROGRAM
pátek: ubytování, seznámení s průběhem akce, zahájení, rozdělení do skupin, noční bojová hra po městě
sobota: bojovka, pauza na oběd, odpolední aktivity, divadlo, slavnostní táborák