Skauting na doma

Výzva pro rovery, rangers, skauty, skautky, vlčaty a světlušky

Nastává jaro a blíží se doba čundrů, výprav a táborů (snad již brzy), proto je třeba se fyzicky připravit.

Každé ráno si udělám rozcvičku

Každý den se budu mýt vlažnejší a vlažnejší vodu, až se budu mýt pouze studenou.

Přidáváme další výzvu:

Test zdatnosti – celostní motorický test: Je možné cvičit doma na podlaze, ideální je měkčí podložka.

Začni v leže na zádech, lopatky a paty se musí dotýkat podložky, pak přejdi do stoje spatného, ze stoje spatného do lehu na břiše a pak zpět do stoje a ze stoje do lehu na zádech. Časový limit je 2 minuty, počítej si kolik za tuto dobu zvládněš vystřídat poloh.

Snaž se každý den překonat svůj výkon.

Výzva – Pořádek

Celý týden si budu ve svém pokoji udržovat pořádek:

Budu mít ustlanou postel, budu luxovat, utřu prach, uklidím si hračky zkrátka budu po sobě uklízet veškerý nepořádek, který v pokoji udělám.

Kdo se připojí k výzvě?

Pište jak vám to jde a jak se vám daří výzvu dodržovat Napolimu na mail Mspeierl@seznam.cz