Středa – 10. 7. 2013

Dopoledne se každá družina věnovala svému programu.

Vlčata nejprve posilovala svou fyzickou zdatnost a pak jim Toníček rozšířil obzory naučnou (ale zábavnou!) exkurzi po místních zříceninách. Malé světlušky mučily Ondru na hřišti s míčem i bez míče. Bivojka naučila starší světlušky stavět přístřešky a večer v nich i přespaly. Skautky nejprve na pláži hrály nucenou volbu a cachtaly se ve vodě, poté s Břéťou vypínaly lanovku a nejlepší a nejdobrodružnější zážitek byl oběd na stromě. A Bazilišci zelení se vypravili sami na Čerchov a vůbec není jejich chyba, že tam nedošli.

Odpoledne jsme navštívili naše bratry a sestry Ještěrky. Strávili jsme s nimi příjemné odpoledne zakončené tradiční botou.

Večer skautky šly spát do bunkru, kdy je navštívil moc milý strýček „Choboťák“. Jinak noc proběhla v klidu.