Kdy se budeme scházet v roce 2018/19?

Začíná nám nový školní rok a s ním i období pravidelných družinových schůzek. Oproti minulému roku se nám povedlo schůzky posunout na vhodnější časy. Kdy se budeme scházet a jaké jsou družiny, najdete na přiloženém plakátu nebo v tomto článku.

V letošním roce máme opět 5 družin dětských členů (a k nim 1 roverskou skupinu a jednu družinu starších členů):

Časy schůzek

fialoviFialoví Bazilišci ➤
Rádci: Šárka Zemanová (Sluníčko), Jakub Anderle
Věková kategorie: benjamínci ( kluci a holky 5 – 7 let)
Čas schůzek: pátek 17:00 – 18:30

ruzoviRůžoví Bazilišci ➤
Rádci: Alžběta Havlovicová (Betty), Eliška Jankovcová
Věková kategorie: světlušky (7 – 10 let)
Čas schůzek: čtvrtek 16:30 – 18:00

oranzoviOranžoví Bazilišci ➤
Rádci: Marie Štípková (Myška), Tomáš Micka
Věková kategorie: světlušky a vlčata (7 – 10 let)
Čas schůzek: pátek 17:00 – 19:00

zeleniZelení Bazilišci ➤
Rádci: Vítězslav Krejsa, Martin Mach, Vojtěch Höll
Věková kategorie: vlčata (7 – 10 let)
Čas schůzek: pátek 16:00 – 18:00

cervenocerniČervenočerní Bazilišci ➤
Rádci: Ivana Havrusevičová, Lucie Černá (Xena), Tomáš Barhoň (Sporák), Kryštof Havlovic (Kuky)
Věková kategorie: skautky a skauti (11 – 15 let)
Čas schůzek: pátek 18:00 – 20:00

Jak zjistit aktuální informace o konání schůzek?

Přehled družinových schůzekPro detail družiny a zobrazení blížících se schůzek klikněte na název družiny. V detailu družiny uvidíte v části „Přehled družinových schůzek“ aktuální plánované schůzky.

Pokud je datum schůzky vybarveno zeleně, pak se schůzka koná. Pokud dojde ke zrušení schůzky, zobrazí se datum červeně.

Po kliknutí na vybranou schůzku se zobrazí podrobnosti (pokud rádce nějaké ke schůzce uvede).

Je vám víc než 15 let a přesto se chcete stát skauty?

Skautem se můžete stát v jakémkoliv věku. Roverská družina (15 – 20 let) a družina starších členů (20+ let) se schází pouze nepravidelně. Pokud byste měli chuť se s námi potkat, napište nám na bazilisci@skaut.cz.

Pomozte nám s náborem!

Pokud nám chcete pomoct s propagací, můžete si stáhnout následující plakát, vytisknout ho na A4 a vyvěsit na viditelné místo.

Plakát ke stažení (.pdf) ↓
Plakát ke stažení – ČB(.pdf) ↓